Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne.

Tłumaczenia pisemne

Mamy doświadczenie w tłumaczeniu zarówno w zakresie języka ogólnego jak i specjalistycznego (język techniczny, prawniczy, finansowy, ekonomiczny, medyczny itd.). Cennik ustalany jest w zależności od zakresu, stopnia zaawansowania oraz trybu wykonywania zlecenia. Wszelkie zapytania prosimy składać pod adres e-mailowy szkoły: school@navyblue.pl.

Tłumaczenia ustne

Szkoła obsługuje zarówno kameralne spotkania jak i duże imprezy takie jak „Przystanek Woodstock” oraz finał „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”. Świadczymy usługi kompleksowe pod kątem tłumaczenia i obsługi gości angielskojęzycznych w czasie ich pobytu w kraju. Nasi tłumacze wykonywali tłumaczenia konsekutywne podczas wystąpień gości na scenie przed ogromną publicznością jak również „szeptanki” podczas konferencji prasowych. Tłumaczyliśmy na żywo szkolenia i wykłady dla Wyższej Szkoły Administracji Publicznej.

Tłumaczenia ustne wykonujemy w blokach czterogodzinnych choć w niektórych przypadkach istnieje możliwość indywidualnie dopasowanej ceny. Blok jest to minimalna liczba godzin potrzebna na dojazd, oczekiwanie itp. Po każdym bloku stawka jest już godzinowa.