Istniejemy na rynku od 2005 roku i specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego zarówno w firmach jak i na kursach stacjonarnych. Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach lub indywidualnie.

Stawiamy przede wszystkim na komunikację, ucząc równolegle z językiem poczucia pewności siebie, umiejętności pracy w zespole oraz wyrażania opinii i sugestii bez obaw przed popełnianiem błędów. W szczególności polecamy zajęcia konwersacyjne przygotowujące do wystąpień i prezentacji.

Promujemy własną, autorską metodę nauczania, która polega na rozwijaniu swobodnego mówienia bez nadmiernej koncentracji na zagadnieniach gramatycznych. Gwarancją sukcesu jest jedynie regularne uczęszczanie na zajęcia, nie ma prac domowych ani żmudnych ćwiczeń.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje między innymi kursy dla wyższej kadry kierowniczej oraz kursy tworzone na podstawie konkretnych potrzeb klienta.Angelika Szymula
koordynatorka kursów i szkoleń NavyBlue

e-mail: angelika.szymula@navyblue.pl

Wykształcenie
• Uniwersytet Warszawski, NKJO – nauczanie języka angielskiego
• Uniwersytet Warszawski, Filologia, języki specjalistyczne - specjalność tłumaczeniowa
• Lingwistyczna Szkoła Wyższa, studia podyplomowe dla tłumaczy – teoria i praktyka tłumaczenia

Doświadczenie
Posiadam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego wszystkich grup wiekowych i zawodowych. Prowadzę zajęcia z dorosłymi na kursach stacjonarnych oraz w firmach i instytucjach ucząc zarówno kadrę kierowniczą, menedżerską oraz pracowników na pozostałych szczeblach kariery. Współpracuję z klientem korporacyjnym w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych. Posiadam uprawnienia nauczycielskie, zajęcia z dziećmi i młodzieżą prowadziłam w przedszkolach, szkołach państwowych i prywatnych, ucząc języka wg programu Ministerstwa Edukacji oraz przygotowując uczniów do egzaminów i matury. Pobyt w USA nauczył mnie języka praktycznego, używanego w codziennych sytuacjach.Małgorzata Rozmysłowicz
koordynatorka tłumaczeń ogólnych i specjalistycznych NavyBlue

e-mail: malgorzata.rozmyslowicz@navyblue.pl

Wykształcenie
• University of Birmingham (Wielka Brytania), Commerce
• Uniwersytet Warszawski, Filologia, języki specjalistyczne - specjalność tłumaczeniowa

Doświadczenie
Studiowałam i mieszkałam w Wielkiej Brytanii przez 14 lat. Pracowałam na menedżerskich stanowiskach w firmach międzynarodowych. Przez dziewięć lat mieszkałam i uczyłam języka angielskiego w Hongkongu. Obecnie od 7 lat mieszkam w Polsce, uczę dzieci i dorosłych, a także specjalizuję się w kursach dla firm. Jestem specjalistką w przygotowywaniu prezentacji i wypowiedzi ustnych w j. angielskim. Przygotowuję menedżerów do wystąpień na spotkaniach międzynarodowych. Współpracowałam z wieloma szkołami językowymi, firmami i instytucjami.