NavyBlue jest szkołą specjalizującą się w nauczaniu języka angielskiego ogólnego oraz specjalistyczego.

Kursy języka ogólnego

Prowadzimy kursy języka ogólnego własną autorską metodą dla młodzieży i dorosłych na 12 poziomach zaawansowania. Po ukończeniu etapu najwyższego, zaawansowanie językowe odpowiada poziomowi egzaminu First Certificate in English.

Kursy przygotowujące do egzaminów

Oferujemy specjalne kursy przygotowujące do kursów międzynarodowych: FCE (First certificate in English), CAE (Certificate in Advanced English), CPE (Certificate of Proficiency in English) i inne.

Kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego i matury

Dla gimnazjalistów prowadzimy kursy przygotowujące do końcowego egzaminu gimnazjalnego z języka, natomiast dla maturzystów kursy pozwalające zdać egzamin maturalny na poziomie podstawowym lub rozszerzonym.

Kursy specjalistyczne

Oferta dotyczy języka biznesowego na wszystkich poziomach zaawansowania, jak również kursy obejmujące poszczególne branże, np. język biurowy (kurs dla sekretarek i recepcjonistek), język techniczny, finanse i ekonomia i inne. W przygotowaniu kursy z zakresu prawa i medycyny.

Szkolenia lektorów

Mamy również w ofercie szkolenia dla lektorów języka angielskiego, którzy chcieliby zapoznać się z metodą Callana, poszerzyć swoje umiejętności i zdobyć doświadczenie w nauczaniu tą metodą.

Wszystkie powyższe kursy odbywają się w kameralnych grupach lub indywidualnie, gdzie intensywność oraz program nauki dostosowujemy do potrzeb klienta.
Dokumenty

Poniżej pliki do pobrania zawierające aktualny cennik, promocje, regulamin oraz wzór umowy.

Cennik.pdf

Promocje.pdf

Regulamin.pdf

Umowa.pdf